Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Od 1.11.2020 je přírodní areál Toulcova dvora otevřen v čase 10.00 - 16.00

Události organizací Toulcova dvora

Co je Toulcův dvůr?
bublina
Venkovní úniková hra
Čas zvratu
bublina
Příměstské tábory v Mateřídoušce
bublina
Velikonoční dekorace/mazanec k objednání ZDE.
bublina
Příměstské tábory
v MŠ Semínko
bublina
Nová kůzlata na farmě
Velikonoční kvíz
Akce pro veřejnost
24.2.2021 16:43
Popeleční středou začal velikonoční půst a my se blížíme pomalu, ale jistě k Velikonocům. Pokud se chcete o těchto svátcích dozvědět více, stáhněte si náš kvíz a přijďte si ho k nám vyřešit. Na hlavním nádvoří kolem stepi jsou umístěny obrázky s texty, na kterých nejdete potřebné odpovědi. Dozvíte se něco nového a načerpáte sváteční atmosféru.
"Kytka týdne"
Akce pro veřejnost
24.2.2021 11:52
Květina na objednávku od zahradníků z Toulcova dvora.
Kůzlata
Zájmové
22.2.2021 11:03
Na farmě máme nová kůzlátka, přijďte se podívat. A pokud vás zajímá, jak se koza po porodu o kůzlata stará, podívejte se na video.
Přihlašování na příměstské tábory spuštěno
Prázdninové akce
10.2.2021 15:39
Venku mrzne, až praští a většina dětí je zavřená doma a s kamarády se může vidět jen skrz obrazovku. My ale plánujeme letní příměstské tábory ve světě skutečném. V sadu, na farmě i u potoka a hlavně s kamarády. Neváhejte děti přihlásit.
Poděkování za krmítka
Akce pro veřejnost
5.2.2021 15:35
Moc děkujeme všem za solidaritu při zmizení krmítek z areálu Toulcova dvora. Mnozí z vás nám přinesli nádherné výtvory. Obzvlášť bychom chtěli poděkovat paním učitelkám a dětem z Kytičkové mateřinky z Parmské ulice. Přinesly nám nejen krásně malované krmítko, ale také bednu lojových koulí. Díky Vám všem bude letošní zimu o ptačí drobotinu u nás postaráno.
Nejnovější fotky
Dnes ve Zdravé jídelně
  • Slepičí vývar s kapáním
  • Holandský řízek, šťouchané brambory
  • Opékané noky s tofíčky, salát z pečené řepy

Co je Toulcův dvůr?

Toulcův dvůr Toulcův dvůr, z.s. je středisko ekologické výchovy v Praze, které tvoří komplex památkově chráněných budov a přírodní areál o rozloze 10 ha zahrnující sad, pole, louky, lužní les a mokřad. Zabývá se ekologickou výchovou a pořádáním kulturních akcí. Tyto aktivity zajišťují 4 neziskové organizace, které se na Toulcově dvoře nachází - SRAZ, z.s., Botič o.p.s., sociální podnik ENVIRA, o.p.s. a ekologická Mateřská školka Semínko o.p.s. V rámci areálu naleznete dále farmu zvířat, Zdravou Jídelnu, hostel, BioObchůdek či obchůdek s tematickými dekoracemi.