Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Areál je otevřen 10.00 - 18.00.
Skupiny nad deset osob objednejte svou návštěvu předem!! Infocentrum: 272 660 500

Události organizací Toulcova dvora

Co je Toulcův dvůr?
bublina
Den stromů oslavte procházkou
se zajímavými úkoly
bublina
Podzimní ONLINE konference EVVO pro učitele
bublina
ZDRAVÁ JÍDELNA STÁLE OTEVŘENA
bublina
Uvolnilo se nám místo ve školce
bublina
Sára je 1. hiporehabiliační
kůň roku 2020
Akce o ježcích je přesunuta
Akce pro veřejnost
1.10.2020 14:23
Z důvodu vládních opatření jsme byli nuceni akci O ježcích, která se měla uskutečnit 7. října 2020 přesunouti na 25. listopadu a pevně věříme, že se v tento den již opravdu konat bude. Prosíme všechny přihlášené, aby se na akci znovu zaregistrovali. Děkujeme.
Sortiment na zeleninovém stánku.
Akce pro veřejnost
25.9.2020 08:37
Od příštího týdne seženete na našem zeleninovém stánku i "dušičkové" dekorace. Klasické šiškové a i z ostatních přírodnin, které jsou tady na Toulcáku. Sortiment zeleniny, který stále nabízíme naleznete: http://setrnepoctive.cz/kategorie-produktu/zelenina-toulcuv-dvur/ Příští týden budeme středa a čtvrtek. Od dalšího týdne opět PO a ST a ČT.
Prodej na zeleninovém stánku.
Akce pro veřejnost
17.9.2020 08:11
Každé pondělí, středu a čtvrtek nás najdete u vchodu do Toulcova dvora pod autobusovou zastávkou. Od 10:30 do 15:30 hodin. Zeleniny máme zatím dostatek, včetně podzimních druhů. Na stánku také již seženete krásné podzimní dekorace na dveře, dušičkové, nebo jen tak pro radost. Přijďte se podívat a nakoupit... :-)
Víkendové dílničky v Infocentru
Akce pro veřejnost
9.9.2020 10:01
Svou víkendovou návštěvu Toulcova dvora si můžete zpestřit malou dílničkou, která bude pro vás připravena v Infocentru. Dílničky se budou pravidelně měnit.
Obchod na dvorečku obnovil provoz
Akce pro veřejnost
8.9.2020 09:15
Obchod na dvorečku paní Syrovátkové obnovil toto pondělí provoz. Otevřeno bude mít v sudé týdny a v některé dny týdnů lichých. Přijďte se podzimně naladit. Tento týden od 7. září 2020 má otevřeno.
Nejnovější fotky
Dnes ve Zdravé jídelně
  • Gulášová polévka s mletým masem
  • Kuřecí jatýrka na cibulce, rýže
  • Sýrový špíz, pečené brambory, koprový dresink

Co je Toulcův dvůr?

Toulcův dvůr Toulcův dvůr, z.s. je středisko ekologické výchovy v Praze, které tvoří komplex památkově chráněných budov a přírodní areál o rozloze 10 ha zahrnující sad, pole, louky, lužní les a mokřad. Zabývá se ekologickou výchovou a pořádáním kulturních akcí. Tyto aktivity zajišťují 4 neziskové organizace, které se na Toulcově dvoře nachází - SRAZ, z.s., Botič o.p.s., sociální podnik ENVIRA, o.p.s. a ekologická Mateřská školka Semínko o.p.s. V rámci areálu naleznete dále farmu zvířat, Zdravou Jídelnu, hostel, BioObchůdek či obchůdek s tematickými dekoracemi.