TD - kontakty

Adresa:
Toulcův dvůr, z.s.
Středisko ekologické výchovy 
Kubatova 32/1
102 00 Praha 10 - Hostivař

 

INFOCENTRUM:

Email: info@toulcuvdvur.cz                         

Telefon: + 420 272 660 500                                  

 

UBYTOVNA:

Email: ubytovna@toulcuvdvur.cz 

Telefon: + 420 603 806 362        

 

OBJEDNÁVÁNÍ PROGRAMŮ PRO ŠKOLY:

Email: programy@toulcuvdvur.cz     

Telefon: +420 602 509 815       

       

Jak se k nám dostanete?

METREM ze stanice metra Skalka (trasa A), nebo Opatov (trasa C), autobusem č. 177 na zastávku Toulcův dvůr, kde vystoupíte přímo u naší branky.

 

TRAMVAJÍ č. 22, 26 na zastávku Na Groši. Pojedete-li směrem z centra, vystoupíte těsně za křižovatkou, vrátíte se, přejdete ulici Pražská a podél ní se dáte doleva. Po 50 metrech zahnete dolů do uličky napravo, přejdete lávku přes Botič, kolem základní školy a za ní doprava do kopce po schodech. Přístup s kočárkem je dlážděnou uličkou vlevo do prudšího kopce mezi domky a pak ostře doprava po silnici.

 

PĚŠKY nebo NA KOLE:  přímo kolem Toulcova dvora vede červená turistická cesta (Pitkovice - Záběhlice), stejně tak pohodlně můžete přijet na kole po cyklostezce A23. Na hlavním dvoře jsou pro cyklisty k dispozici 3 stojany na kola.

 

AUTEM k nám jezděte co nejméně! Zvláště pokud chcete navštívit některou z našich velkých akcí, je zde parkování velmi obtížné.

Pokud z nějakého důvodu nemůžete jinak, zadejte prosíme do Vaší navigace ulici Doupovská a nikoliv Kubatova. Parkoviště v Doupovské ulici jsou jediná parkoviště, kde v nejbližším okolí můžete zaparkovat. Neparkujte prosíme ani v ulici Kubatova ani na příjezdové cestě k jižní bráně Toulcova dvora. Cestu je nutné udržovat volnou pro technickou správu a hasiče - hrozí odtah vozidla.

Související stránky