Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Nabídka

Pronájem prostor

Výukové a společenské prostory Toulcova dvora v době, kdy je nevyužíváme k našim akcím a programům, podnajímáme dalším organizacím, firmám i jednotlivcům pro pořádání jejich především vzdělávacích akcí.
K dispozici jsou místnosti s kapacitou 15 -140 osob i exteriéry.

Pro Vaši akci nabízíme následující prostory:

Aktuální ceník pronájmů místností najdete v příloze.

 

Dříve jsme naše učebny uvolňovali k pronájmu primárně o víkendech. Nově nabízíme Vám možnost rezervace termínu nejenom o víkendu, ale i v pracovní dny. Termíny v období březen-červen doporučujeme rezervovat nejpozději do poloviny ledna; termíny v období září-únor doporučujeme rezervovat nejpozději do poloviny srpna.

 

Vyhrazujeme si právo výběru nájemce.

V rámci poskytování podnájmů automaticky neposkytujeme propagaci daných akcí. Propagaci na našich webových stránkách poskytujeme pouze akcím, které jsou určené široké veřejnosti (nikoli malokapacitním seminářům, kurzům atd.)

 

Samozřejmou součástí provozu našich učeben i celého areálu je cílená snaha o snižování dopadu naší činnosti na životní prostředí, nakolik nám to památkově chráněné budovy dovolují. Účastníci vašich akcí pořádaných v našich prostorech se tak mohou sami inspirovat ke konkrétním krokům ve prospěch životního prostředí. 

Vedle podnájmu prostor můžete při Vaší akci využít také služeb Zdravé jídelnyubytovny, zajištění technického vybavení a ozvučení akce.

Pronájem prostor