Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Nabídka

Knihovna a časopisy

V Infocentru se také nachází Sdílená knihovna, ze které si můžete libovolně půjčit literaturu k počtení, či do ní dáti knížky, které jste přečetli. Na chodbě před infocentrem je stojan na Sdílené časopisů a také poslední výtisky místních periodik Hlasatel (Prahy 15) a Klíč (Prahy 11).

Sdílení časopisů
pondělí, 28 Květen 2018

Časopisy u nás vychází snad úplně o všem. Články jsou v nich mnohdy velmi zajímavé a často je jejich aktuálnost trvalá. Co ale s časopisy, které jsme už přečetli? Doma zabírají místo a práší se na ně. Přitom by si je mohl přečíst i někdo jiný, koho by vzdělaly nebo mu udělaly jednoduše radost. Na ToNa Toulcově dvoře jsme pro takové časopisy vyčlenili stojan. Z něj si můžete časopisy nejen brát, ale také je sem nosit. Stojan je umístěn na chodbě u Infocentra.

SDÍLENÍ ČASOPISŮ je vlastně rozšířením SDÍLENÉ KNIHOVNY, která je na Infocentru v provozu již druhým rokem. Mnohé z knih do ní vložených, už dělá radost někomu jinému. Stejně tak to může být i s časopisy, které v ní byly zapadlé a těžko dohledatelné. Proto jsme je nyní přestěhovali na chodbu, kde budou k dispozici i mimo otevírací dobu Infocentra.

Pokud k nám časopisy donesete, můžete je do stojanu buď sami vyskládat, nebo je dejte do Infocentra a my je tam patřičně naaranžujeme.