Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Nabídka

Výrobky z TD

Textilní zvířátka z Toulcova dvora a keramika
V obchůdku Infocentra na Toulcově dvoře můžete zakoupit textilní zvířátka vyráběná zaměstnanci se zdravotním postižením v naší rukodělné dílně.

Ve Zdravé jídelně a v keramické dílně můžete zakoupit ručně malovanou keramiku s profesionálním designem. Vstup do keramické dílny je ze dvora po zazvonění na dřevěná vrata naproti vchodu do dvora od autobusové zastávky. Dílna má otevřeno zpravidla v po–čt v 8–12 hod, po domluvě možno i jinak (773 838 486, muzikova@envira.toulcuvdvur.cz). Zdravá jídelna má otevřeno denně od 11 hod, v prosinci až únoru do 17 hod, jindy do 18 hod.

 

Med z Toulcova dvora
Pokud se zadaří, nabízíme i květový med od našich včel. Dále si můžete v našem Infocentru zakoupit med lesní, pastovaný, akátový, lipový a další druhy kvalitního medu od českých včelařů.

 

Originální šperky

Ozdobte sebe či své klíče, kabelky, peněženky překrásnými přívěšky z pryskyřice obsahující sušené květy či čtyřlístky. Vlastní výroba se zapojením dětí. 


Pohledy, samolepky, placky, omalovánky, pexeso s našimi hospodářskými zvířaty.

 

Něco pro šikovné ruce

Šikovné ručičky vašich dítek určitě zaujmou Šikulaťky - dřevěné stavebnice, z kterých snadno sestavíte např. domek, katapult, luk či kuši anebo autíčko. A pro holčičky máme tkadlenku.


A to stále není vše! Přijďte a uvidíte.