Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Stopy v našem životě

Úterý 19.1.2021 10:00  25.1.2021 16:00
Vstupné: dobrovolné (Bankovním převodem)
Kde: Areál Toulcova dvora
Věková skupina: neomezená
Organizátor: Botič o.p.s.
Kontakty: Petra Kubínová
Přišlo k nám pravé zimní počasí, mráz a sníh. Ale tohle počasí, nejen že je nádherné, má jednu velkou výhodu. Je výborné pro stopování. Stopy jsou ve sněhu dobře k nalezení i když člověk není Vinnetou. Zajímá vás, kdy je dobré vyrazit po stopě a který povrch je ještě lepší než sníh? A víte na kterých místech můžete najít hodně stop? Pojďte s námi poznat nejen stopy, ale i okolí areálu Toulcova dvora.
stopy-v-nasem-zivote

Přijďte se k nám projít, dozvědět se něco nového a ještě si užít dobrodružství při hledání drobného pokladu!  Mateřídoušková rodinná venkovní šifrovací hra je pro vás připravena.

 

Hra je samoobslužná - místo, kde si vyzvednete vytištěné herní podklady se dozvíte po registraci, přijde vám informace do mailu s potvrzením registrace.

 

Připraveny jsou dvě kategorie: předškoláci a školáci. Hra je založena na spolupráci dítěte a doprovodu.

 

PŘED REGISTRACÍ SI PŘEČTĚTE POZORNĚ INFORMAČNÍ LETÁK V ZÁHLAVÍ!

 

Hra bude k dispozici od 19.1. do 25.1. každý den od 10:00 do 16:00, pokud by jste chtěli procházkou navštívit i areál, tak ten je otevřen od 10:00 do 16:00.

 

PŘED REGISTRACÍ SI PŘEČTĚTE POZORNĚ INFORMAČNÍ LETÁK V ZÁHLAVÍ!

 

Registrace na jednotlivé dny končí vždy ve 22:00 den předcházející. Termíny pro registraci najdete na tomto odkazu: REGISTRACE

 

Po mrazivé cestě se můžete občerstvit ve Zdravé jídelně.

 

Registrujte každého hráče (dítě nebo i dospělý, pokud hraje) zvlášť, nehrající doprovod není nutné registrovat samostatně, pouze při registraci s dítětem. Podle počtu registrací připravujeme počty materiálů! Vezměte si sebou tužku a psací podložku! 

 

Pokud nemáte dítě, které by se mohlo aktivně účastnit, ale je třeba v kočárku, můžete si Vy, jako rodiče či prarodiče zahrát hru sami, doporučuji pro Vás úroveň školák :-).

 

Na základě některých dotazů uvádím v registraci čú, pokud by někdo chtěl, můžete nám přispět na hru a na chod Rodinného centra Mateřídouška. A to buď formou příspěvku na účet a nebo po návratu na kroužky tím, že si necháte odepsat hodinu z permanentky. Je to čistě jen na Vás a za jakoukoliv pomoc Vám budeme velmi vděční. Doba nám není nakloněna.