Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Nabídka

Farmaření - netradiční dárek

Jeden den farmářem

Den na farmě začíná v 7:30, končí ve 12 hodin, jeho součástí je pauza na svačinu, kterou si přineste s sebou. Zapojíte se do krmení a napájení zvířat, čištění stájí, vyvádění na pastvu, přípravy odpoledního krmení a dalších činností. Čeká na Vás práce společně s naším farmářem, který Vám vše potřebné vysvětlí a zasvětí Vás do tajů práce se zvířaty.
Vezměte si s sebou, prosím, vhodné oblečení pro práci na farmě a pevnou obuv (určitě ne sandály, pro případ přišlápnutí nohou). K dispozici budete mít šatnu.
Den farmářem lze využít každý všední den, 2x měsíčně i o víkendu. Cena „Dárkového certifikátu“ je 1050,- Kč, je určen pouze pro starší 18 let.

Na farmu za zvířaty (max. 5 osob)

Čeká vás prohlídka farmy a zookoutku, společně nakrmíme králíky a morčata. Těšit se můžete na nácvik dojení a na závěr si porovnáte, kdo z rodiny toho nejvíc ví o zvířatech.
Přineste si s sebou, prosím, vhodné oblečení pro pobyt venku a pevnou obuv (určitě ne sandály, pro případ přišlápnutí nohou).
 Ve všední dny je čas pro zážitek odpoledne (13 – 18 hodin), o víkendech  i v dopoledních hodinách. Délka zážitku je cca 2 hodiny. Cena „Dárkového certifikátu“ je 2.300,- Kč, je určen rodinám s dětmi od 3 let.

Drobný dárek z farmy

Pokud byste rádi zvířata z Toulcova dvora podpořili, ale nechce se vám jít do přímého kontaktu, je možné si zakouopit třeba podkovu pro štěstí od našich hiporehabilitačních koní, nebo placku na bundu nebo batoh s portrétem některého zvířete. Cena podkovy je 50 Kč, placku koupíte za 30 Kč.