Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Nabídka

Dobrovolnické aktivity v Toulcově dvoře

Dobrovolnictví funguje v areálu Toulcova dvora velmi dobře již několik let. Využíváme zejména firemních dobrovolníků. Jejich pomoc je u prací většího objemu velice přínosná.

Dobrovolníci nám pomáhají s údržbou prostor pro zvířata – opravují, natírají, případně s námi staví přístřešky pro zvířata, pomáhají s údržbou pastvin, vyvádějí s námi zvířata do výběhů. Nechybí samozřejmě ani typické „farmaření“ – kydání    a nastýlání boxů, příprava krmiva a jeho zakládání do jeslí a žlabů. Současně jsou   i vítanými pomocníky při údržbě celého areálu a čekají na ně i práce v zahradnictví.

Součástí každého dobrovolnického dne je prohlídka přírodního areálu Toulcova dvora a seznámení se zvířaty na farmě.

Při přípravě a realizaci velkých i menších akcí pro veřejnost a školy vítáme pomoc jak firemních, tak i individuálních dobrovolníků. Dobrovolníci pomáhají především s přípravou a zdobením prostor, pomůcek a společně se zaměstnanci Toulcova dvora vedou rukodělné dílny a další aktivity.

Velice děkujeme všem, kteří pro nás kdy dobrovolně pracovali, stejně tak jejich zaměstnavatelům, kteří jim to umožnili a nezřídka přispěli na pracovní pomůcky, materiál, či občerstvení. Vaší práce a pomoci si velice vážíme, protože naše síly      i prostředky jsou omezené a práce je vždy nadbytek. Doufáme, že nám i nadále zachováte svoji přízeň.

Pokud chcete ve své firmě zorganizovat Dobrovolnický den u nás v areálu, budete vítáni! Velmi dobře funguje spolupráce s organizací  Byznys pro společnost.

Neváhejte se ale klidně přihlásit sami, jako to udělal například pivovar Staropramen, se kterým jsme již podruhé uspořádali náš největší Dobrovolnický den roku!