Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Nabídka

Napsali o nás

EVP

Za pokladem země:

"Mravenečci se vypravili až do Toulcova dvora, aby se pokusili nalézt barevný kamenný poklad planety Země. Nejprve však museli poznat její příběh. Průvodcem dětem byla skvělá lektorka, která je skrze hry provedla vznikem Země i jejího kamenného pokladu. Děti si vytvořily tvář Země, poznávaly zvuky a barvy různých kamenů nebo na malou chvíli vnímaly svět „očima“ kamene… Zaslouženou odměnou pro každého byl malý kousek z pokladu Země!"

 

Cesta ke chlebu

"Chtěla bych za celou naši třídu poděkovat za krásný workshop - Cesta ke chlebu, který jsme dneska u vás absolvovali. Děti a hlavně my pedagogové jsme byli nadšeni. Po dlouhé době jsme absolvovali dětský program, který měl jasnou a srozumitelnou strukturu. Vše bylo názorně předvedeno a děti měly možnost si vše vyzkoušet v praxi, což je velmi důležité. Myslím, že teď už si všichni do jednoho dokážou představit, jak chléb vzniká a co vše tomu předchází."

 

Lesní království

"Byli jsme u Vás na programu Lesní království MŠ. Moc bychom chtěli poděkovat paní lektorce za empatické vedení celého programu, schopnost improvizace. Všichni jsme byli nadšeni. Se zaujetím si prohlížíme fotky a ve výuce navazujeme na program. Prosím, vyřiďte lektorce naše poděkování. Moc oceňujeme její přístup a doufáme, že se nám podaří se s ní ještě někdy na nějakém programu potkat."

 

Rodinné centrum Mateřídouška včetně příměstkých táborů

 

Vzdělávání pedagogů a lektorů

"Seminář se mi moc líbil, hned jsem předávala dojmy v naší školce. Velké dík patří lektorce, která nám nejen předala skvělé nápady, ale také za tu pozitivní energii, kterou kolem sebe šíří. Trávit čas s ní bylo moc milé a přínosné."

 

"Co jsem si odnesla ze specializačního studia pro koordinátory EVVO? Mnoho nových přátel, kolegyň, se kterými mohu do budoucna spolupracovat. Mnoho nových informací z oblasti EVVO - metody, vyhodnocování akcí a plánů, vytvoření školního programu EVVO, tvorba učebního celku, jak zekologizovat provoz MŠ, aplikovat do osobního a rodinného života víc ekochování. Mnoho nových zdrojů, kde čerpat inspiraci, oporu, další vzdělávání sebe i svých kolegů..."

 

"Celkově mi studium "otevřelo oči" - nemám jenom přehled o vyhláškách, metodách a programech pro děti, ale posunula jsem se i kvalitativně ve svém myšlení, pohledu na EVVO, uplatňuji to ve své MŠ na zaměstnance, děti, rodiče, obec,.."

 

Pronájem výukových a společenských prostor Toulcova dvora

"Tento víkend jsem měl u Vás pronájem malé přednáškové místnosti na konání kurzu pro svatební fotografy. Chtěl jsem Vám poděkovat, protože všechno bylo perfektní. Účastníci byli nadšení jak z kurzu, tak z prostředí, stejně tak jsem byl i já. Budu rád, pokud se k Vám budu moct vrátit na konání dalších workshopů v budoucnu."

 

 

Všech zpětných vazeb si moc vážíme. Pokud byste nám zpětnou vazbu chtěli poskytnou i Vy, budeme za ni moc rádi. Zaslat nám ji můžete na email: programy@toulcuvdvur.cz