Areál je otevřen 10.00 - 18.00.
Skupiny nad deset osob objednejte svou návštěvu předem!! Infocentrum: 272 660 500
Nabídka

Pro školy a školky

Mateřským, základním a středním školám nabízíme ekologické výukové programy, které probíhají v unikátním prostředí Toulcova dvora. V historických budovách vyučujeme moderními metodami, v areálu seznamujeme žáky s jeho přírodním bohatstvím a na farmě s potřebami hospodářských zvířat. Pravidla objednávání najdete zde. Pokud byste chtěli uplatnit Šablony II (Projektový den mimo školu, atd...) ozvěte se nám.

 

Dbáme na to, aby návštěva Toulcova dvora byla pro všechny návštěvníky, školní kolektivy nevyjímaje, za všech okolností přínosná, zajímavá a bezpečná. Při realizaci programů budeme i v novém školním roce důsledně dodržovat aktuální nařízení vlády a doporučení MŠMT pro zajištění bezpečné výuky (pravidelný úklid a desinfekce, větrání, důraz na dodržování pravidel osobní hygieny zaměstnanců i návštěvníků, ochrana ústa a nosu, jednorázové ale recyklované ručníky). Na programu u nás budou Vaši žáci a doprovázející učitelé v kontaktu pouze s našimi lektory (obvykle 1 lektorkou), nebude docházet k míchání tříd. Značná část programů probíhá venku (viz anotace).

Storno poplatky máme nastaveny velmi vstřícně, nemusíte se proto bát neočekávaných situací! Programy je možné bezplatně rušit jeden pracovní den předem do 15h.

Těšíme se na vás a vaše děti i ve školním roce 2020-2021, který bude pravděpodobně organizačně náročnější než jsme všichni zvyklí!

 

 

Pozn.: Vzhledem k zaplnění areálu výukovými programy a dalšími pravidelnými aktivitami, není možný vstup dalších skupin bez předchozí domluvy. Ty si mohou Toulcův dvůr prohlédnout po nahlášení na telefonu 272 660 500 ve všední dny odpoledne nebo o víkendu. Pokud nebudete objednáni, může se stát, že Vás naši pracovníci požádají o opuštění areálu. Děkujeme za pochopení.

 

Pozn.: Prázdninový provoz:
V období školních prázdnin (s výjimkou jarních) výukové programy nenabízíme. V letním období na Toulcově dvoře probíhají příměstské tábory, proto i tehdy je pro skupiny nutná předchozí domluva s Infocentrem na telefonu 272 660 500 nebo emailu info@toulcuvdvur.cz, které vám může nabídnout možnost prohlídky Toulcova dvora.

Pro školy a školky