Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Areál je otevřen 10.00 - 18.00.
Skupiny nad deset osob objednejte svou návštěvu předem!! Infocentrum: 272 660 500
Nabídka

Jak objednat programy?

Termíny objednávání:

Období březen - červen od 20. ledna 2020

Období září 2020 - únor 2021 cca od poloviny srpna 2020, přesné datum bude včas zveřejněno.

Před vlastní objednávkou si pečlivě přečtěte nabídku a vyberte si program, který Vás a Vaše žáky zajímá.

 

Pokyny pro objednávání:

1. Na telefonu 602 509 815 nebo na emailu programy(zavináč)toulcuvdvur.cz nám nahlaste:
- název požadovaného programu
- počet dětí a jejich věk (1 program=1třída, cca 30 dětí, pokud není u programu uvedeno jinak)
- adresu školy
- jméno, telefon a email kontaktní osoby

2. Vybereme oboustranně vyhovující termín
- volejte v pracovní dny od 8:00 do 15:00

3. Do 14 dnů Vám zašleme e-mail s potvrzením objednávky.

V zájmu docílení co nejvyšší kvality programů uvádějte plný počet dětí ve třídě. U některých programů je počet účastníků omezen (viz anotace jednotlivých programů). Snažíme se zajistit co nejvyšší kvalitu programů. Prosíme, pomozte nám tím, že nám při objednávání o své třídě sdělíte co nejvíce informací, které mohou ovlivnit průběh programu.


Obecné informace k objednávání:

Cena pro MŠ, ZŠ, SŠ i speciální školy: 
Účastnické poplatky se liší podle délky a typu programu. Cena pro jednoho účastníka je uvedena u každého výukového programu. Pedagogický doprovod má program zdarma. Poplatek uhradíte na místě před zahájením programu nebo Vám můžeme vystavit fakturu.

Storno podmínky:
Pokud se telefonicky neomluvíte z Vámi objednaného programu nejpozději jeden pracovní den předem do 15h, bude Vám účtován storno poplatek 1 000,- Kč.

Telefonické objednávky mají přednost před emailovými.

Programy probíhají v areálu Toulcova dvora a vedou je zkušení lektoři s odpovídajícím vzděláním.

Odpovědnost:
Za žáky nese odpovědnost doprovázející pedagog. Ten je povinen si zajistit dostatečný doprovod (např. při dělení třídy na více programů musí být pro každou jeden pedagogický dozor). Lektor zodpovídá výhradně za kvalitu a obsah programu. 

 

Parkování:

Pokud přijedete vlastním autobusem, nezajíždějte do Kubatovy ulice, je úzká, autobus se v ní snadno neotočí. Nechť děti vystoupí na autobusové zastávce MHD Toulcův dvůr, a autobus ať potom dojede na blízké velké parkoviště.

 

Oblečení: 
Programy probíhají v terénu a v původních stavbách, kde je problematické některé místnosti temperovat, proto je vhodné mít teplejší oblečení. Na venkovní programy doporučujeme oblečení do přírody, které je možné ušpinit, pevné uzavřené boty (i v létě - vstup ke zvířatům do výběhu), případně pláštěnku.

 

Ubytování a stravování:
Při vícedenním pobytu je možno využít ubytovnu (ubytovna@toulcuvdvur.cz) a jídelnu(vlckova@toulcuvdvur.cz) přímo v areálu Toulcova dvora.

Snažíme se zajistit co nejvyšší kvalitu programů. Prosíme, pomozte nám tím, že nám při objednávání o své třídě sdělíte co nejvíce informací, které mohou ovlivnit průběh programu, například:

 

Doprovod:
Informace o počtu doprovázejících osob je důležitá hlavně u mateřských a speciálních škol. Vysoký počet doprovázejících osob pozměňuje charakter programu a je třeba s ním dopředu počítat. Programu se mohou účastnit 4 dospělé osoby bezplatně. Každý další dospělý účastník platí plnou výši účastnického poplatku.

 

Cizí jazyky:
V případě, že se jedná o skupinu nehovořící česky a počítáte-li s vlastním tlumočením, rozhodně nám to nezapomeňte včas sdělit. Tato situace pozměňuje průběh programu a je třeba, aby na ni byl lektor připraven. Programy v cizím jazyce nenabízíme.

Speciální třídy:
Při objednávání Vám pomůžeme vybrat vhodný program podle schopností a potřeb Vašich dětí. Minimální počet platících účastníků je rovněž 15. Výjimkou je program Hebká ouška, měkké tlapky, kde je minimální počet 10 dětí.