Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Výroba adventních věnců - rodiče s dětmi

Pátek 25.11.2022 09:30  11:30
Plánované termíny
Vstupné: 180,- za dítě vyrábějící věnec s pomocí rodiče (Úhrada fakturou)
Kde: Rodinné centrum
Věková skupina: rodiče s dětmi a sourozenci
Organizátor: Botič o.p.s.
Kontakty: Petra Kubínová
Dny se zkracují, mlhy houstnou a přichází čas si zapálit první adventní svíčku. Aby i váš advent byl hřejivý a prosvícený, připravili jsme pro vás dílnu na výrobu adventních věnců. Děti budou tvořit s vámi a bude pro ně otevřena naše herna s hračkami, připravena opičí dráha a další aktivity. My si uvaříme teplý čaj a uděláme si vánoční pohodu.
vyroba-adventnich-vencu-rodice-s-detmi

Co nás čeká - vyrobíme si adventní věnec, který si hotový odnesete domů.

 

Co sebou - cokoliv, co si chcete na svůj věnec dát, můžete si přinést svůj základ, pokud nic z toho nemáte, bude vše na výrobu věnců k zakoupení za minimální částky u nás, případně lze během tvoření zaběhnout do obchůdku Na dvorečku a dokoupit spoustu krásných přízdob. Vezměte si sebou prosím hotovost na doplacení materiálu. I v případě, že si přinesete svůj základ i přízdoby, bude nutné dopatit za chvojku.

 

Podmínky registrace - REGISTRACE ZDE:

jedna registrace = jeden věnec, i když budete mít sebou více dětí, další děti neplatí

 

Na akci lze uplatnit náhrady z kroužků a předškoličky - pokud nemáte náhrady, je nutné uhradit vstupní poplatek obratem po registraci, poplatek musí být uhrazen nejpozději před začátkem akce- pokud se omluvíte do 18:00 před akcí, máte 2 měsíce na to si kredit vybrat na jiné akci. Návod na úhradu akce z náhrad naleznete zde. V případě registrace běžným způsobem Vám bude vystavena výzva k úhradě.

 

Sourozenci vítáni, věk dětí není limitován