Akce
Úterý
5.5. – 31.8.
Pokud ještě nechcete dát děti do školky nebo se do školky nedostaly, zároveň si ale přejete, aby si začaly pozvolna zvykat na fungování bez rodičů, a pro sebe byste uvítali volné dopoledne :-), můžete to zkusit v naší Předškoličce. V rámci malého kolektivu vedeného třemi lektorkami povedeme děti k lásce k přírodě, ke spolupráci a kamarádství, k samostatnosti a sebedůvěře. Pro děti bez doprovodu...
děti od 2,5 let s rodiči
Středa
27.5. – 24.6.
Zveme děti od 2 let v doprovodu jednoho z rodičů, prarodičů, nebo po adaptaci děti samotné a to každou středu dopoledne od 9:30 do 11:30 hod. do naší MŠ Semínko. Přijďte mezi nás už příští středu! Čeká vás zpívání, tvoření, objevování, tradice i rituály a radost z prvních kamarádství. Registrovat se můžete jen na jednotlivé středy. Těšíme se na vás, milá Káčátka!
Středa
17.6.
Nutná registrace
Volná místa
Podíváme se do chlívků na dvorečku, navštívíme králíkárnu i výběhy v třešňovém sadu. Povíme si o potřebách hospodářských zvířat, o tom, co by měla mít, aby vůbec přežila, i o tom, co je třeba, aby svůj život prožila co nejspokojeněji. Některá zvířata si pohladíme nebo nakrmíme.