Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Od 1.11.2020 je přírodní areál Toulcova dvora otevřen v čase 10.00 - 16.00
Nabídka

Pro školy a školky

Aktuální informace leden 2021

  • Všechny objednané výukové programy jsou automaticky zrušené do 29.1. 2021. Podle vývoje situace budeme reagovat dále.
  • Nově nabízíme Konzultace na míru - Projektový den ve výuce v MŠ-> více informací naleznete zde.
  • Objednávání na obdodbí březen až červen 2021 startujeme v pondělí 25.1.2021 v 8:00. Objednávat můžete na telefonu 602 509 815 nebo emailu programy@toulcuvdvur.cz. Přednost mají telefonické objednávky.

 

V případě jakýchkoli dotazů jsme Vám k dispozici na výše zmíněných kontaktech.

 

 

Mateřským, základním a středním školám nabízíme ekologické výukové programy, které probíhají v unikátním prostředí Toulcova dvora. V historických budovách vyučujeme moderními metodami, v areálu seznamujeme žáky s jeho přírodním bohatstvím a na farmě s potřebami hospodářských zvířat. Pravidla objednávání najdete zde. Pokud byste chtěli uplatnit Šablony II (Projektový den mimo školu, atd...) ozvěte se nám.

 

Dbáme na to, aby návštěva Toulcova dvora byla pro všechny návštěvníky, školní kolektivy nevyjímaje, za všech okolností přínosná, zajímavá a bezpečná. Při realizaci programů budeme i v novém školním roce důsledně dodržovat aktuální nařízení vlády a doporučení MŠMT pro zajištění bezpečné výuky (pravidelný úklid a desinfekce, větrání, důraz na dodržování pravidel osobní hygieny zaměstnanců i návštěvníků, ochrana ústa a nosu, jednorázové ale recyklované ručníky). Na programu u nás budou Vaši žáci a doprovázející učitelé v kontaktu pouze s našimi lektory (obvykle 1 lektorkou), nebude docházet k míchání tříd. Značná část programů probíhá venku (viz anotace).

 

 

Pozn.: Vzhledem k zaplnění areálu výukovými programy a dalšími pravidelnými aktivitami, není možný vstup dalších skupin bez předchozí domluvy. Ty si mohou Toulcův dvůr prohlédnout po nahlášení na telefonu 272 660 500 ve všední dny odpoledne nebo o víkendu. Pokud nebudete objednáni, může se stát, že Vás naši pracovníci požádají o opuštění areálu. Děkujeme za pochopení.

 

Pozn.: Prázdninový provoz:
V období školních prázdnin (s výjimkou jarních) výukové programy nenabízíme. V letním období na Toulcově dvoře probíhají příměstské tábory, proto i tehdy je pro skupiny nutná předchozí domluva s Infocentrem na telefonu 272 660 500 nebo emailu info@toulcuvdvur.cz, které vám může nabídnout možnost prohlídky Toulcova dvora.

Pro školy a školky