Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Areál je otevřen 10.00 - 18.00.
Skupiny nad deset osob objednejte svou návštěvu předem!! Infocentrum: 272 660 500
Nabídka

Pro školy a školky

Během prázdnin ekologické výukové programy nenabízíme. Ale těšíme se na Vaši objednávku na období září 2020 až únor 2021 od úterý 25.8.2020.

 

Pište na adresu programy@toulcuvdvur.cz nebo volejte na tel: 602 509 815.

 

Mateřským, základním a středním školám nabízíme programy, které probíhají v unikátním prostředí Toulcova dvora. V historických budovách vyučujeme moderními metodami, v areálu seznamujeme žáky s jeho přírodním bohatstvím a na farmě s potřebami hospodářských zvířat. Pravidla objednávání najdete zde.

 

Tištěnou nabídku z ekologických důvodů již nezasíláme, veškeré informace najdete na našich stránkách. 

 

Vzhledem k zaplnění areálu výukovými programy a dalšími pravidelnými aktivitami, není možný vstup dalších skupin bez předchozí domluvy. Ty si mohou Toulcův dvůr prohlédnout po nahlášení na telefonu 272 660 500 ve všední dny odpoledne nebo o víkendu. Pokud nebudete objednáni, může se stát, že Vás naši pracovníci požádají o opuštění areálu. Děkujeme za pochopení.

 

Prázdninový provoz:
V období školních prázdnin (s výjimkou jarních) výukové programy nenabízíme. V letním období na Toulcově dvoře probíhají příměstské tábory, proto i tehdy je pro skupiny nutná předchozí domluva s Infocentrem na telefonu 272 660 500 nebo emailu info@toulcuvdvur.cz, které vám může nabídnout možnost prohlídky Toulcova dvora.

Pro školy a školky