Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Nabídka

Soukromé oslavy

Hledáte prostor pro svatbu, rodinnou oslavu či podobnou akci? Využijte naše unikátní prostory, rozsáhlý areál a zkušenosti pro svou svatbu či oslavu.

 

Svatby

Pro pořádání svateb pronajímáme prostory v Toulcově dvoře hlavně o letních prázdninách. Momentálně máme k dispozici poslední dva volné termíny: 27. července a 3. srpna 2024. Během školního roku mají přednost naše výukové programy a akce vzdělávacího charakteru. 

 

Prostory Sálu jsou vhodné pro oslavy až pro 70 hostů.

Na svatební oslavu pronajímáme společenský Sál za 31.500,-Kč na 3 dny (př. pokud je svatba v sobotu, tak v  pátek máte možnost si Sál vyzdobit a připravit tak, jak budete potřebovat. V sobotu je Sál celý den připravený pro vás a vaši oslavu. Abyste měli dostatek času a klid na odnesení věcí, máte pronajatou i neděli. Po 16. hodině pak přijde naše uklízečka, aby Sály připravila na další pronájem).

Na svatební oslavy požadujeme alespoň částečné zajištění cateringu od nás, který zajistí občerstvení i hlídání prostor.

 

U pronájmu Sálu nabízíme také zastřešené pódium na dvoře pro venkovní posezení za 1.700,- Kč a případně sad či dvůr na obřad za 4.500,-Kč na 2hod. V případě pronájmu pódia i sadu/dvora, je cena celkem 5.500,- Kč.

Pokud byste potřebovali místo na přespání vašich hostů, je v areálu hostel s kapacitou 37 míst.

Nabízíme také možnost květinové výzdoby sálu, svatebního oblouku a přípravu květin na obřad - viz zde.

 

soukromé oslavy a firemní večírky

Dáváme přednost výukovým programům a vzdělávacím akcím, ale ve volných termínech nabízíme prostory Toulcova dvora i pro soukromé oslavy a firemní večírky. U oslav do 30 osob nabízíme Sál 1, do 70 osob - společenský Sál.

 

Dětské oslavy

Pro oslavu narozenin a rodinných událostí s dětmi nabízíme prostory Rodinného centra Mateřídouška.

 
Soukromé oslavy