Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Areál je otevřen 10.00 - 18.00.
Skupiny nad deset osob objednejte svou návštěvu předem!! Infocentrum: 272 660 500

Nová Hledačka na Toulcově dvoře

5. červen je pro ochranu životního prostředí podobně důležitý jako Den Země. Slaví se totiž Světový den životního prostředí a to již od roku 1794. Přijďte tento den oslavit na Toulcův dvůr. Zpřístupňujeme totiž novou „HLEDAČKU PRO ZEMI“.

 

Hledačka měla být sice původně zveřejněna již 22. dubna na Den Země, jenže to byl zákaz volného pohybu osob a navíc byl celý Toulcův dvůr zavřený. Nyní se ale můžeme opět volně pohybovat a venku volně dýchat. A právě venku se naše nová Hledačka řeší. Při luštění se dozvíte něco o praktické ochraně přírody a změně klimatu. 

 

Hledačku si můžete vyzvednout na Infocentru Toulcova dvora, kam si pak také přijdete zkontrolovat správné řešení. Hledačka se hodí spíše pro dospělé a starší děti (2. stupeň ZŠ). Hodit se vám bude tužka a podložka na psaní.  Bližší informace najdete na: https://www.toulcuvdvur.cz/akce/hledacka-pro-zemi

 

Pokud se 5. června na Toulcův dvůr nedostanete, můžete si Hledačku vyřešit i kdykoliv jindy. Od zítřejšího dne bude totiž stále k dispozici. A den životního prostředí můžete oslavit třeba tak, že si dáte nějaký závazek, díky kterému životnímu prostředí pomůžete. Jednoduchý návod najdete na: http://www.enviweb.cz/105806.

Nová Hledačka na Toulcově dvoře