Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Anežka Kyselková Dis.

Anežka pracuje pro Mateřská škola Semínko, o.p.s.
Pedagog

Svou pedagogickou cestu začala po studiu na Pražské konzervatoři, kde vystudovala obor violoncello. Poté se tři roky věnovala dětem jako učitelka violoncella v Nadačním fondu Harmonie v Praze, který je součástí celosvětové sociálně-hudební organizace El Sistema. Zde učila děti od šesti do patnácti let nejen hře na violoncello, ale také lásce k hudbě.

První zkušeností s dětmi předškolního věku bylo působení v dětské skupině Kladno Vějíř, která nabízí dětem ze znevýhodněného prostředí efektivní přípravu na vstup do základní školy. 

Dále pracovala v dětském zájmovém klubu Košík nápadů, kde předávala elementární hudební poznatky dětem od tří do šesti let. 

Poté vystudovala Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, obor Učitelství pro mateřské školy. Nyní má čtyřletou zkušenost jako učitelka s dětmi předškolního věku ve státní mateřské škole. 

Ve volném čase stále hraje na violoncello, ať už v komorních uskupeních či kapele, zpívá v pěveckém sboru a ráda tráví čas v přírodě.