Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Hobby horse

Pondělí 29.1.2024 17:00  5.2.2024 18:30
Členský příspěvek za kroužek: 3.500,- Kč/pololetí (Bankovním převodem)
Kde: Jízdárna
Věková skupina: děti od 6ti do 18 let (vše na domluvě s lektory)
Organizátor: Sdružení SRAZ, z.s.
Máte rádi koně? Zajímáte se o jezdecký sport? A chcete si přitom užít hodně legrace? Naučíte se: jízdě s hobby horse na jízdárně, přes překážky i v terénu, správné jezdecké pozici těla, užijete si spoustu legrace, získáte skvělé kamarády a dozvíte se spoustu věcí ze života koní.
hobby-horse

Lekce se konají každý čtvrtek od 17:00 do 18:30.

Při kroužku se snažíme s dětmi být co nejvíce venku, proto dejte dětem vhodné oblečení. Zároveň máme k dispozici i vnitřní prostory, kam je potřeba mít s sebou čisté tenisky. Oblečení doporučujeme sportovní, pohodlné...Je možnost si vše dát do místnosti, která se bude zamykat. Nedávejte prosím dětem s sebou telefony, pokud je dostanou - nechají si je v zamykací skříni v klubovně a vyzvednou si je po lekci.


Děti se mohou těšit i na různé kreativní činnosti (samozřejmě spojené se svými hobby horse) a občas zavítají i k opravdovým koním - je potřeba tedy myslet na to, že se mohou ušpinit.


Hobby horse - pokud máte vezměte si ho s sebou rovnou na první lekci. A nezapomeňte pití!

 

Cena za pololetí je 3.500,- Kč. Pohledávku vám vystavím na základě přihlášky, kterou dostane při vaší první lekci. Je možné vystavit i fakturu na zaměstnavatele např. v rámci FKSP.