Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Rovnováha především: wellness-fitness nejen pro pedagogy

Pátek 8.3.2024 09:30  9.3.2024 17:00
Účastnický poplatek: 4 000 (Úhrada fakturou)
Kde: Velká přednášková
Organizátor: Botič o.p.s.
Dvoudenní lázně s posilovnou pro tělo i duši o životní spokojenosti ve světě nároků, výkonů, termínů a nikdy nekončících seznamů úkolů.
rovnovaha-predevsim-wellness-fitness-nejen-pro-pedagogy

Míváte ve svém životě období, kdy si přijdete bez síly a vnitřních zdrojů? Chcete se naučit, jak těmto pocitům předcházet, nebo posílit své odhodlání s nimi vědomě pracovat? Navštivte naše lázně a posilovnu v jednom! Na dvoudenním setkání u nás na Toulcově dvoře si vyzkoušíte konkrétní nástroje, které vám mohou pomoci docílit příjemné rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Budou to dva dny plné péče o sebe sama, zároveň se u sebepoznávání jistě trochu zapotíte. Pomůžeme vám zmapovat, jakou podobu má pro vás štěstí a úspěch, jaké hodnoty jsou ve vašem životě důležité. Víte, co jsou cíloví feťáci, a kde leží vaše zóna maňány? Jak to udělat, aby čas byl váš přítel? 

Seminář je určen pro pedagogy a všechny, kteří pomáhají jiným lidem na jejich cestě k úspěchu.

 

První den 9,30-17,30 h, druhý den 9-17 h (1 hodina pauza na oběd). 

 

V ceně kurzu je zahrnuto také vegetariánské* stravování - 2x oběd, 1x večeře, 4x svačina. Ubytování v ceně kurzu není. Je možno si v případě zájmu domluvit na Hostelu Toulcova dvora zde.

 

Min. počet účastníků je 15, max. 20.

Účastníci dostanou osvědčení, seminář ale není akreditován.

 

Obdobný seminář jsme úspěšně realizovali v rámci specializačního studia pro koordinátory EVVO. Ohlasy z něj nás povzbudily k jeho opakování a otevření širší veřejnosti.

  • Moc děkuji, že jsem tu mohla být a prožít si to. I když to chvílemi bylo těžší. Myslím, že to bylo v rovnováze co se činností, aktivity, informací týče. Bylo mi tu dobře, cítila jsem se zde bezpečně. Bylo to citlivé. Děkuji za to!
  • Aktivity super, děkuji za nové techniky sebeuvědomění a zklidnění se. I když bolavé, tak ale sebeuvědomující. Přestávek dost, člověk mohl trochu upustit, když jde do své hloubky.
  • Dámy, moc vám děkuji za nenásilnou formu při průvodcování naším sebepoznáním. Moc jsem se toho bála, nemám ráda tyto aktivity, přestože jsem veselá a prý vtipná ve společnosti, ve skutečnosti jsem introvert, který má strach, že mu někdo odloupne slupku. Takže za mě moc díky.
  • Nabídka knih - skvělá. Dechové cvičení - úžasný. Z celého dne se cítím moc dobře! Bylo to velmi silné.

O lektorkách:

 

Martina Chvátalová - od r. 2014 ředitelka Botič o.p.s., neziskové organizace, která působí na Toulcově dvoře a věnuje se environmentální výchově, vzdělávání a osvětě, od r. 2010 koordinátorka a lektorka specializačních studií pro koordinátory EVVO ve školách,  členka výkonných orgánů dalších dvou eko-neziskovek, krom toho máma, partnerka, dcera a sestra (už dlouho), ve zbývajícím čase zahradnice, čtenářka, tanečnice, obdivovatelka přírody a volné krajiny se vzděláním v humanitních vědách, celoživotní studentka - např. kurzy pro manažery a leadery NNO; aktuálně ve výcviku Systemického institutu Staň se inspirací.

 

Eva Sůrová - srdcem jsem hledač, hlavou metodik a rukama dělník. Miluji dobrodružství, cesty a kavárny. Jarní vítr, letní východy slunce, podzimní deště i zimní mrazivé jiskření. Učím se přijímat život takový, jaký je. Být se svými lidmi. Od r. 2005 se pohybuji v oblasti předškolního vzdělávání a vzdělávání pro udržitelný rozvoj. Osm let jsem pracovala jako ředitelka Ekoškolky Rozárky. Působila jsem také v rámci mezinárodního programu Ekoškola. S Botičem spolupracuji od r. 2012 jako lektorka. Současně provázím děti na 1. stupni ve ScioŠkole Praha 11. Profesně se věnuji těmto tématům: klima třídy, hodnotové a kompetenční učení v prvním trojročí a podpora školních týmů. Aktuálně jsem v systemickém výcviku Institutu pro systemická studia.

 

* Proč bezmasé jídlo? Díky Zdravé jídelně můžeme účastníkům nabízet inspiraci na tradičně netradiční pokrmy, které vycházejí z jídelníčku našich předků, a zároveň ukazují moderní přístupy ke zdravému a ohleduplnému stravování, kde maso není konzumováno denně. Produkce masa a živočišných výrobků je totiž jedním z největších přispěvatelů k tvorbě CO2. Snižováním spotřeby masa přispíváme k redukci tohoto skleníkového plynu, a tím i ke zpomalení klimatické změny. Děkujeme, že spolu s námi objevujete staronové cesty a pomáháte životnímu prostředí.

Registrace Pátek 8.3.2024
Obsazenost
Volná místa stále k dispozici.
5/20
Účastníci

Registrace přijímáme nejpozději do 29.2.2024.

Pro přihlášení na tuto akci vyplňte, prosím, tento registrační formulář. Vaše osobní údaje potřebujeme kvůli registraci účastníků a vystavení osvědčení o účasti (akce není akreditovaná MŠMT), údaje o Vaší škole potřebujeme kvůli fakturaci účastnického poplatku. Děkujeme za pečlivé vyplnění!

Formulář