Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Od 1.11.2020 je přírodní areál Toulcova dvora otevřen v čase 10.00 - 16.00

Aby byl můj kůň fit - online seminář

Sobota 7.11.2020 10:00  15:30
Vstupné: 750,- Kč dospělí, 380,- Kč děti a mládež 12 - 18 let (Bankovním převodem)
Kde: Mimo Toulcův dvůr
Organizátor: Sdružení SRAZ, z.s.
Volných míst: 18
Seminář je určený pro všechny milovníky koní a ježdění na nich. Bude se skládat z 2x 2 hodin. Na nich si budeme povídat, promítat texty i fotky a samozřejmě nechám chvíli pracovat i vás – sice tužkou na papíře, ale přece! Buďte připraveni, abyste si mohli připravit svého koně.
aby-byl-muj-kun-fit-online-seminar

Aby byl můj kůň fit

Nelze se prohánět s větrem o závod na koni, který sotva popadá dech! S touto myšlenkou byste měli přistupovat k ježdění na svém koni. I on je živý tvor, a aby jeho nohy nahradily vaše nohy, musí být v odpovídající fyzické kondici. Na tomto online semináři se seznámíte se základními principy budování fyzické kondice koně. Vysvětlíme si, co se vlastně v jeho těle děje a jak se změní pomoci systematického tréninku. Seznámíte se se stavbou tréninkové jednotky pro nadýchání koně i pro jeho posílení, protože obojí budete potřebovat, aby vás mohl spokojeně a zdravě nosit na svém hřbetě. Vypracujeme si společně jednoduché tréninkové plány, se kterými můžete začít klidně už teď během Covid-karantény ;-)

 

Lektor semináře: MVDr. Dominika Švehlová
Seminář vede MVDr. Dominika Švehlová, kterou znáte i jako autorku a překladatelku článků v časopise Jezdectví, píše na kanál Equichannel.cz. Výborně se u ní spojuje odbornost s pedagogickými schopnostmi. Dále je také asistentkou na Veterinární fakultě v Brně.

 

Seminář začíná v 10:00 hodin. A myšleny jsou 2 bloky po 2 hodinách s přestávkou. Veškeré podrobnosti k přihlášení online pošlu účastníkům do emailu.

 

Další informace:
• seminář je benefiční akcí, jejíž výtěžek bude využit ve prospěch zooterapie

 

Cena semináře:
• 750,- Kč dospělí, 380,- Kč děti a mládež 12 - 18 let
• platba předem na účet

 

Platbu za seminář proveďte nejpozději do 10ti pracovních dnů od přihlášení na webu, jinak vaše rezervace propadá a místo se uvolní dalším zájemcům.

 

Upozornění: Tato akce je benefiční, jejíž výtěžek bude využit ve prospěch zooterapie. Pokud budete potřebovat vystavit daňový doklad, kontaktujte nás předem.

Registrace Sobota 7.11.2020
Obsazenost
Volná místa stále k dispozici.
52/70
Účastníci
Registrace na akci již byla bohužel ukončena.