Cookies

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací

Události organizací Toulcova dvora

Co je Toulcův dvůr?
bublina
Venkovní úniková hra
Čas zvratu
bublina
Pár volných míst na příměstských táborech
bublina
Aktuální ČERVENCOVÁ nabídka zeleniny z Toulcáku.
bublina
Žijeme spolu -výtvarná soutěž
Čerstvá zeleninka z Toulcáku!
Akce pro veřejnost
16.7.2021 07:48
Dojděte se podívat a nakoupit čerstvou zeleninu, pěstovanou tady na Toulcáku. Sklízíme ráno před otevřením stánku, chemicky neošetřujeme. Stánek najdete pod autobusovou zastávkou Toulcův dvůr každou PO a ST a ČT od 1O:30 do 15:30 hodin.
Nové molo v mokřadu
Akce pro veřejnost
13.7.2021 15:00
Molo už je hotové. Vejde se na něj možná celý tábor malých lovců. Letos máte unikátní možnost vidět mokřad plný vody i v létě.
Zápis do MŠ Semínko - běžné třídy
Volná místa
13.7.2021 13:15
Uvolnila se nám dvě místa na pětidenní docházku v běžné třídě (zahradní).
Léto na Infocentru
Akce pro veřejnost
29.6.2021 16:35
Infocentrum Toulcova dvora bude mít během léta otevřeno každý den, včetně víkendů. Během týdne od 8:30, o víkendu od 9:00. Vždy do 17:00. V sobotu se budou konat prohlídky s průvodcem. Během některých víkendů budou pro návštěvníky připraveny dílničky. Celé prázdniny jsme navíc zapojeni do hry České televize Léto s déčkem.
Vstupné na farmu a do přírodního areálu od 29. 6. 2021
Akce pro veřejnost
28.6.2021 13:48
Pokud k nám chodíte pravidelně, tak jste určitě zaznamenali přípravy na výběr vstupného do přírodní části areálu a na farmu. Dvůr zůstává přístupný beze změny. Jedná se o krok, který jsme dlouho zvažovali a připravili tak, abychom i nadále byli místem vašeho relaxu, odpočinku, poznávání a vzdělání. Vstupné, včetně ročních permanentek, je s ohledem na skladbu vás, našich návštěvníků a příznivců…
Nejnovější fotky
Dnes ve Zdravé jídelně
  • Čočková
  • Pečené kuřecí stehno, brambory
  • Houbový rýžový kuba

Co je Toulcův dvůr?

Toulcův dvůr Toulcův dvůr, z.s. je středisko ekologické výchovy v Praze, které tvoří komplex památkově chráněných budov a přírodní areál o rozloze 10 ha zahrnující sad, pole, louky, lužní les a mokřad. Zabývá se ekologickou výchovou a pořádáním kulturních akcí. Tyto aktivity zajišťují 4 neziskové organizace, které se na Toulcově dvoře nachází - SRAZ, z.s., Botič o.p.s., sociální podnik ENVIRA, o.p.s. a ekologická Mateřská školka Semínko o.p.s. V rámci areálu naleznete dále farmu zvířat, Zdravou Jídelnu, hostel, BioObchůdek či obchůdek s tematickými dekoracemi.